Szkolenia

czyli jak zbudować swój zespół w Bieszczadach!
Szkolenia i spotkania
Ośrodek Wypoczynkowy „Bieszczady” oferuje znacznie więcej niż tylko miejsca noclegowe. Jest również doskonałym wyborem podczas organizacji szkoleń i warsztatów. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu odbywają się tutaj różnego rodzaju imprezy okolicznościowe i firmowe, w tym plenery malarskie, szkolenia, bankiety i jubileusze. Sala konferencyjna pozwala nam przeprowadzić profesjonalne spotkania dla grup zorganizowanych w typie: konferencji, spotkania biznesowego, szkolenia, pokazów, warsztatów czy seminariów naukowych.
Sala konferencyjna
Sala konferencyjna o powierzchni 120,75 m2 (wymiary 10,5 m x 11,5 m) usytuowana jest na I piętrze w budynku głównym ośrodka. Posiada wyposażenie w sprzęt audiowizualny (projektor, nagłośnienie, mikrofon przewodowy i bezprzewodowy, flipchart, dostęp do sieci Wi-Fi), a także tablicę suchościeralną magnetyczną. Dla komfortu przeprowadzenia panelu szkoleniowego na oknach zamontowane zostały rolety zaciemniające – zewnętrzne.
Informacje dodatkowe
Posiadamy duży, niestrzeżony parking mieszczący autokary. Zapewniamy oprawę gastronomiczną w postaci cateringu dostosowanego do rodzaju wydarzenia (serwis kawowy, kawowo- snackowy i inne wg Państwa życzenia).

Wynajęcie sali do celów pokazowych (bez wykorzystania sprzętu) jak i do celów szkoleniowych (z wykorzystaniem sprzętu audio) wyceniane jest indywidualnie.
szkolenia biznesowe sala konferencyjna szkolenia plenerowe

Napisz do nas

Jeśli chcecie zapytać Państwo o wolne terminy zapraszamy do wypełnienia formularzu.
E-mail
Wiadomość
Imię

Szybki kontakt

Jesteśmy dostępni pod poniższym numerem telefonu oraz adresem e-mail:
+48 663 307 400 lub +48 663 307 200.
recepcja@owbieszczady.pl

Nasz adres

O.W. „Bieszczady”
Myczkowce 120 A
38-623 Uherce Mineralne

Oddział w Rudzie Śląskiej

pl. św. Jana Pawła II 3/4
41-709 Ruda Śląska
tel. 509 585 143
Rezerwacja on-line